Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena novēl attēlus, sveicienus, vēstījumus un citātus

Share Greeting Card

An unique URL to share will be created for you...

Description

  1. Laimīgu Neatkarības dienu Latvijā. Mana cieņa to cilvēku dzīvībām un upuriem, kuri mums deva brīvību.
  2. Sveicam Latvijas neatkarības dienā patriotiem, kuri turpina neatlaidīgi strādāt šīs valsts un mūsu tautas labā.
  3. Šodien mēs lolojam tos, kas padarīja mūsu neatkarību iespējamu. Brīvību ir grūti iegūt, bet mēs bijām svētīti to iegūt. Novērtēsim visu, kas mums ir, un svinēsim lielo brīvības brīnumu. Sveicam Latvijas neatkarības dienā.
  4. Priecāsimies par laimi un ļausimies svinībām … Apsveicam tos, kas to padarīja iespējamu … Kas lika mūsu valstij stāvēt augstu un varenu. Ļaujiet mums tos iedvesmot. Laimīgu Latvijas neatkarības dienu!
  5. Lai šī Neatkarības diena nes laimi un panākumus ikvienam no mums. Lai mūsu valsts turpmākajos gados gūtu lielāku progresu! Sveicam Latvijas Neatkarības dienā!
  6. Paldies visiem drosmīgajiem cīnītājiem, kuri upurēja dzīvību, lai padarītu mūs par vienu no lielākajām un lepnākajām valstīm pasaulē. Sveicam Latvijas Neatkarības dienā!
  7. Šajā dienā es novēlu jums pilnībā izbaudīt savu dzīvi, jo jūs esat brīvs cilvēks, kas dzīvo brīvā valstī. Sveicam Latvijas Neatkarības dienā! Lai Dievs tevi svētī!
  8. Bez brīvības dzīve ir bezvērtīga. Šodien veltiet minūti laika, lai pateiktos mūsu priekštečiem, jo ​​viņi ar savām asinīm nopirka mums šo brīvību. Sveicam Latvijas Neatkarības dienā!
  9. Es novēlu jums un jūsu ģimenei brīnišķīgu neatkarības dienu. Strādāsim kopā, lai turpinātu virzīties uz priekšu.
  10. Brīvība prātā, ticība vārdiem, lepnums mūsu sirdīs un atmiņas dvēselē. Lepni atzīmējot Latvijas Neatkarības dienu, laimīgu Latvijas Neatkarības dienu.