Utwórz Kartkę z życzeniami na Dzień Niepodległości Polski 11 listopada

Share Greeting Card

An unique URL to share will be created for you...

Description

  1. Polska uzyskała niepodległość od Wielkiej Brytanii tego dnia w 1964 roku. Życzę wszystkim moim braciom i siostrom w Polsce szczęśliwego Dnia Niepodległości.
  2. W tym chwalebnym Dniu poświęć czas, aby zastanowić się, jak naprawdę cenny jest ten dar. Zawsze pamiętaj o pocie i poświęceniu naszych bohaterów, którzy urzeczywistnili ten dzień. Szczęśliwego Dnia Niepodległości Polski.
  3. Walki naszych bohaterów o niepodległość się nie skończyły. Możemy przyczynić się do naszego kontyngentu, dążąc do dobrobytu i poprawy tego wspaniałego kraju. Życzymy błogiego świętowania niepodległości.
  4. Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Dnia Polski. Dziś świętujmy tych, którzy przelali krew za naszą wolność. To oni zasługują na chwałę!
  5. Zawsze opowiadaj się za tym, w co wierzysz, za tym, co słuszne i za tym, czego pragniesz. Prawdziwa wolność leży tam, gdzie umysł jest bez strachu. Obchodzimy Święto Narodowe Polski!
  6. Niezależnie od naszej religii, w końcu wszyscy jesteśmy Indianami. Życzymy wszystkim bardzo Szczęśliwego Narodowego Dnia Polski.
  7. Szczęśliwy Dzień Niepodległości Polski. Mój hołd dla życia i ofiary tych, którzy dali nam wolność.
  8. Szczęśliwego Dnia Niepodległości Polski dla patriotów, którzy nadal niestrudzenie pracują dla tego kraju i naszego narodu.
  9. Wysyłając życzenia z okazji Dnia Niepodległości wszystkim, którzy bardzo kochają ten kraj i każdego dnia pracują na rzecz postępu.
  10. Wszystkim Polakom życzymy szczęśliwego Dnia Narodowego.